BÖLGESEL ZAYIFLAMA
 

     Bölgesel zayıflama çoğu kişi için büyük bir dert. Vücutta dengeli bir şekilde dağılmayan kiloların sinirlerimizi bozması kadar doğal bir şey yok elbette. Bu durumdan kurtulmanın yolu beslenme alışkanlıklarını değiştirmekten geçse de, bölgesel zayıflama için bu tek başına yeterli değil.
     Bölgesel zayıflamada, eritilmek istenen yağ dokusuna çeşitli ışınlar ile müdahale edilir. Bu ışınlar yağ dokularını parçalayabilir, dondurabilir ya da tedavi edebilir. Bel bölgesinden göbek bölgesine, kollardan bacaklara, yanaklara hatta çene altına kadar her yerde bölgesel incelme yapılabilir. Bölgesel incelme paketimizi 3 farklı hizmetle aynı anda veya ayrı ayrı yaralanabilirsiniz.


 

G5 Masajı
    
Zamanla vücudunuz canlılıktan uzaklaşır,dolaşım yavaşlar. Cilt tonusunu  kaybeder ve dolaşım bozukluğuna bağlı selülit oluşur . G5 masajı hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların  yakılmasını sağlar ve uygulama bölgesinde gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Ritmik masaj ile kan dolaşımını hızlandırır, ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.  G5 masajı vücudun ısınmasını ve yağ yakmaya başlamasını sağlar. Masaj tüm vücuda uygulanabilir ancak özellikle kalça ve üst bacak bölgelerinde daha etkilidir.Selülit tedavisinde uygulama sonrası ciddi fark gözlenir.G5 masajı selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada kullanılan ve hızla yaygınlaşan yöntemlerden biridir.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?


Lenf Drenaj
    Lenf drenaj uygulaması özellikle selülit giderme ve zayıflama protokollerinde etkili bir yöntemdir. Kişiye ayak tabanı dâhil tüm bacak ve karın bölgesini saran özel bir kıyafet giydirilir. Kişiye uygun program seçilerek 20-30 dakika arasında lenf drenaj uygulaması yapılmaktadır. Uygulama sayısı ve sıklığı kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenir
Lenf drenaj uygulaması sırasında herhangi bir acı hissedilmez. Aksine lenf drenaj uygulamasının yarattığı masaj etkisi ağrıları dindirme ve bacakları hafifletmektedir.
Power Plate

     Nasa teknolojisi ile üretilmiş Power Plate, haftada 3 kez, günde sadece 10 dakika uygulama ile tüm vücudunuzu mucizevi bir şekilde çalıştırır. Power Plate, tüm vücuda güçlü bir vibrasyon uygulayarak (Whole Body Vibration) insan vücudu üzerindeki yer çekimi kuvvetini (G-Force) yaklaşık 6 misli arttırır. Bu sayede kaslar derinlemesine, hızlı ve düzenli olarak çalışır. 
     Üstelik yaratılan vibrasyon etkisi ile menapoz sonrası kemik erimesinin (Osteoporosis) azaldığı, bir başka deyişle kemik yoğunluğunda kayda değer artışlar olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış ve desteklenmiştir.