CİLT GENÇLEŞTİRME

 

Mezoterapi

Uygulamasında bazı solüsyonlar yeterli ölçülerde birleştirilerek küçük iğneler yardımıyla deri altına zerk edilir. Bu sayede cildimiz çok kısa sürede bu solüsyonların etkisini gösterebilir. Cilt altına verilen solüsyonların miktarı çok az olduğu için herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma olasılığınız düşüktür Cilt yenilenmesinde, kırışıklıkları gidermede, sarkmaların giderilmesinde uygulanan bu yöntemin doğal bir yöntem olması da tercih edilebilirliğini artırmaktadır.

Dermapen

Yüzümüze, ellerimize, boynumuza, saçımıza ve akne, leke, çatlak, selülit gibi sorunlarımız için uygulayabileceğimiz cerrahisiz bir yöntemdir. Bu uygulama sonrasında cildimizde oluşabilen sıkılaşma, çizgilerin giderilebilmesi, akne ve deri tahribatının iyileştirilebilmesi gibi sonuçlar elde edebiliriz. Uygulama süresi ortalama 1 saat süren bu yöntemi kadın erkek fark etmeksizin herkes uygulayabilmektedir.

Kimyasal Peeling

Uygulamaya başlamadan önce kişinin cildi mutlaka çok dikkatli bir şekilde temizlenmelidir ama bu temizleme işlemi rastgele ürünlerle değil özel solüsyonlarla yapılmalıdır. Temizlenen cilt sonrasında hiçbir yerde ıslaklık kalmayacak şekilde kurulanmalıdır. Ve cildimizdeki en hassas bölgelerin çok fazla soyulmasını önlemek için o bölgelere vazelin tarzında nemlendiriciler uygulanmalıdır. Bu tür noktalara dikkat edilerek yapılan kimyasal peeling uygulamasından sonra ciltteki kırışıklık, leke, akne ve buna benzer problemler çözüm bulurken cildimizde eskiye nazaran daha genç ve canlı bir görünüme kavuşabilir.

Altın İğne Radyo Frekans

Uzun zamandan beri tıp alanında kullanılan bir radyo frekans uygulamasıdır. Boyun bölgesinde oluşan sarkma ve kırışıklıkları gidermek amacıyla, leke tedavisinde, çatlak giderme amacıyla, kollarımızda ve bacaklarımızda oluşan sarkmaları ortadan kaldırmak ve buna benzer problemlerden kurtulmak için altın iğne radyo frekans uygulamasını tercih edebiliriz. En fazla yüz bölgesi için tercih edilse de vücudumuzun her alanı içinde kullanılabilen bir uygulamadır.