Kadın Güzeldir, Bizimle Özeldir

Protez Tırnak Jel ve Akrilik

 

Tüm gün yoğun çalışan kadınlar için değil sadece, tüm gün ev işi yapıp ellerini çok sık yıkayanlar için de güzel çünkü doğru yapıldığı takdirde hiç bir şey olmuyor. İsterseniz uzun, isterseniz kısa tercih yapmak size kalmış. Tırnak yeme sorunu olanlar, bir türlü tırnaklarını uzatamamaktan yakınanlar, her zaman bakımlı ellere sahip olmak isteyenler ve daha bir çok kişi kullanabilir. Türkiye’de pek yaygın değil ama Avrupa ve Amerika’da marketteki kasiyer kızdan ofiste çalışan patronlara kadar herkes kullanıyor.

Dikkat edilmesi gereken noktalar da yok değil. Öncelikle işlemi yapan kişinin profesyonel olması gerekli ki kendi tırnağınıza zarar vermesin. Ayrıca kullanılan malzemelerin ve uygulama yapılan yerin temizliği de çok önemli.
Sürekli oje sürünce tırnaklar sararıyor. Bu uygulama da sararmaya neden oluyor mu?
Hayır. Tırnağın sararmasına neden olan ojenin içindeki renk veren maddelerdir. Ojenin altına bir base coat yani alt kat oje sürerseniz bile bunun önüne geçebilirsiniz.

Tırnakların nasıl nefes alıyor?
Tırnakların gördüğümüz kısmı zaten ölü tabakadır. Canlı olan yeri tırnağın dibindeki kısımdır ve protez tırnak uygulaması yapılırken dipten bir kaç mm boşluk bırakılır ki bu canlı kısıma zarar gelmesin.

Tırnaklarım kısa ve uzatmak istiyorum. Protez tırnak ile bu mümkün mü?
Evet. Tırnakların ucuna tip adı verilen takma tırnak gibi plastik uçlar takılıp istenilen boyda kesilerek tırnaklarınız hemen uzatılabilir.

Ne kadar süre kullanılabilir?
Her 3-4 haftada bir dip dolgu uygulaması yapıldığı sürece istediğiniz kadar süre kullanabilirsiniz. Dip dolgu uygulaması kısaca tırnaklarımız dipten uzadığı için dipte kalan boşluğun doldurulmasıdır.

Tırnaklarında bir ağırlık yada çıkarıp atma hissi hissediyor musun?
Hayır. Sanki hiç bir şey yokmuş gibi çünkü tırnaklarıma baskı yapmıyor.

Çıkartınca tırnakların zarar görmüş oluyor mu?
Daha önce kaç kere tamamen çıkarttım ve eğer yapan kişi doğru yapmış ise 1 – 2 hafta gibi bir sürede tırnaklarım eskisi gibiydi. İtiraf etmeliyim ki, o kadar dayanıklı ve hiç hasar görmeyen tırnaklardan sonra doğal tırnaklara alışmak zor oluyor.

İnternet Sitemize özel %25 indirimli Protez Tırnak Jel ve Akrilik için  ==>>

Golden Angels Maltepe Güzellik Salonu
%d blogcu bunu beğendi: