Kadın Güzeldir, Bizimle Özeldir

G-5 Lenf Dranaj

Hava titreşimli masaj cihazının amacı lenfoid sıvının normal akışını uyarmak ve vücut artıklarının temizlenmesini sağlamaktır. Benzersiz titreşiminden önce sargıların basıncına dayanan bir basınç vasıtasıyla çalışır. Cihaz uzmanlarının yaptığı gibi dairesel masajın temel tekniklerini yapmaktadır. Böylece kan dolaşımı gelişmekte ve toksinler uzaklaştırılarak capiller açılmaktadır. Hava aparatı zarasız ve rahatsız edici bir etki yapmadan doğal hava masajı sağlar. Karına etkisi 150 kez sırt üstü yatıp kalkmaya eş değerdir.

g5-lenf-drenaj-goldenangelsİdeal bir vücut şekillendirme cihazı karın, bacak, kalça ve baldır selülitlerin yoğun olduğu bölgelerdeki yağların çözülerek parçalanmasını sağlar. Aynı zamanda sympathetic sinirlerin yeteneğini ve kilolu insanların oksijen tüketimini artırır. Bölgesel uygulamalarda kısa sürede kilo kaybetmek mümkündür. Bu yöntem geleneksel olarak uygulanan en hızlı kilo kaybetme yöntemidir, acısız ve zahmetsiz olan bu yöntem kilolu hanımların tereddüt etmeden seçtikleri ve tercih ettikleri bir yöntemdir.

IB-9118 B Cihazı elektrik dalgalarını yaratabilmek için organic olarak frekans tarama ve microcomputer sistemi ile combine edilmiştir. Çin tıbbı olarak bilinen akapunktur yönteminin temelidir. Derin, düzenli vuruş ve masaj prensibi ile lenf drenajı sağlar vücudun zehirli toxin lerden kurtulmasına yardım eder, metobolizmayı harekete geçirerek vücudun hastalıklara karşı direncini arttırır güçlenmesini sağlar böylelikle güçlenen metobolizma yağları yakmakar ve enerjiye dönüştürür cilt olduğundan daha parlak bir görüntüye sahip olur.

Sağlıklı zayıflama ve zararlı toksinlerden kurtulmanın ideal yollarından İnfrared Lenf Drenaj IB-9118 B İdeal bir vücut şekillendirme cihazıdır. Lenf sinirlerin yeteneğini harekete geçirerek kilolu insanların oksijen tüketimini artırır. Doğal hava masajı ile konforlu ve acısız uygulamayı gerçekleştirir. Cihaz 50 kg hava basıncını eşit şekilde paketlere dağıtarak uygular. İnfrared ışınlarını ısı dalgası ileten cihaz bölgesel dolaşımı sağlar. Doku içindeki ısı basınçla beraber arttıkça hücrelerde gelişme başlar dolaşım hızlı bir şekilde harekete geçer.

Karın, bacak, kalça ve baldır selülitlerin yoğun olduğu bölgelerdeki yağların çözülerek parçalanmasını sağlar. Bölgesel uygulamalarda kısa sürede kilo kaybetmek mümkündür. Bu yöntem geleneksel olarak uygulanan en hızlı kilo kaybetme yöntemidir, acısız ve zahmetsiz olan bu yöntem kilolu hanımların tereddüt etmeden seçtikleri ve tercih ettikleri bir yöntemdir.

Dokulardaki gelişme hücrelerin beslenmesine de yardımcı olur. İstenen etkiyi artırmak için zayıflama ürünlerinin kullanılması, nokta masajının etkisini artırabilir.

Zayıflama elbisesinin temiz kalması için elbise giyilmeden önce gerekli bölgeler koruyucu ile sarılırak zayıflama ürünleri kullanılmalıdır.

Lenf Drenaj Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lenf drenaja kaç seans gelmeliyim?
Kaç seans uygulama yapılabileceğine ancak ön muayeneden sonra uzmanlarımız karar verecektir?

Lenf drenaj ile kaç kilo verebilirim?
Lenf drenaj tek başına kilo vermeyi sağlayabilecek bir cihaz değildir. Etkin olabilmesi için kilo verme veya bölgesel incelme programlarının içinde kullanilabilir.

Lenf drenaj cihazı hangi durumlarda kullanılabilir?
Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında, hamilelik sonrası oluşan varis, ödem (su toplanması) ve sarkıklıklarda, kilo probleminde,selülit probleminde, lenf akımının düzenlenmesinde kullanılabilir.

Lenf drenaj Kimlere Uygulanabilir?
Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar ve ileri derecede dolaşım bozukluğu sorunu yaratan rahatsızlığı olanlar dışındaki herkese uygulanabilir.

Lenf drenaj (Pressoterapi) Nedir?
Vücuda basınç masajı yapabilen cihazlarla, vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesine ortam yaratılır. Çeşitli hastalıklar sebebiyle vücutta oluşan ödemin atılmasında,selülit’lerin giderilmesinde, incelme ve vücut sıkılaştırma programlarının etkinliğini arttıran bir yöntemdir.

İnternet Sitemize özel %25 indirimli G-5 Lenf Dranaj için  ==>>

Golden Angels Maltepe Güzellik Salonu

Radyo Frekans

Selülitleri giderir.
Hypotony (elastikiyet eksikliği) ‘ yi giderir.
Sarkmayı engeller
Kırışıklıkları giderir
Kan dolaşımı gelişmesine, pompa etkisi yapar.
Vücudu şekillendirir.
Cilt elastikiyetinin gelişmesine yardımcı olur.
Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

G5 Masajı

G5-masaj-goldenangelsHızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemi ile fazla yağların yakılmasını sağlar ve ayrıca uygulama bölgeside zayıflama ürünlerinin kullanılması ile birlikte gözle görülür ciddi bir etki elde edilir. Yorgunluk, bitkinlik, ağrı giderir ve dolaşımı geliştirir. Ritmik masaj ile kan dolaşını hızlandırır ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar.

Uygulama

Bölgesel dolaşım
Ağrı giderme
Rahatlama masajı
Fazla yağları yakılması
Cilt sıkılaştırma
Bölgesel zayıflama masajı
Cildin esnekliğini sağlama
Elektrostimülasyon (Pasif Jimnastik)

Salonumuzda kullanılan IB-9118B ideal bir vücut şekillendirme cihazı karın, bacak, kalça ve baldır selülitlerin yoğun olduğu bölgelerdeki yağların çözülerek parçalanmasını sağlar. Aynı zamanda sympathetic sinirlerin yeteneğini ve kilolu insanların oksijen tüketimini artırır. Bölgesel uygulamalarda kısa sürede kilo kaybetmek mümkündür. Bu yöntem geleneksel olarak uygulanan en hızlı kilo kaybetme yöntemidir, acısız ve zahmetsiz olan bu yöntem kilolu hanımların tereddüt etmeden seçtikleri ve tercih ettikleri bir yöntemdir.

Cihaz elektrik dalgalarını yaratabilmek için organic olarak frekans tarama ve microcomputer sistemi ile combine edilmiştir. Çin tıpbı olarak bilinen akapunktur yönteminin temelidir. Derin, düzenli vuruş ve masaj prensibi ile lympha drenajı sağlar vücudun zehirli toxin lerden kurtulmasına yardım eder, metobolizmayı harekete geçirerek vücudun hastalıklara karşı direncini arttırır güçlenmesini sağlar böylelikle güçlenen metobolizma yağları yakmakar ve enerjiye dönüştürür cilt olduğundan daha parlak bir görüntüye sahip olur.

Fonksiyonları:

o Kilo kaybı, incelme, göğüs geliştirme ve fiziksel terapidir.
o Kilo kaybı: 10 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 1-8 kilo kaybı görülür.
o Vücut inceltme: 10 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 2-9 cm kadar bel çevresinde incelme görülür.
o Göğüs genişletme: 20 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 1-3 cm kadar göğüslerde gelişme görülür.
o Avantajları: Düşük frekans ile kilo kaybı, orta frtekans ile cilt parlatma ve kısa sürede 1-2 cm bel inceltme.

A: Tonikleme:
Bu program orta çıkış atışı ile kasların gelişimini artırarak kollar ve bacaklar için egzersiz etkisi sağlar. Ayrıca sarkmış olan karın, kalça ve kollarda sıkılaşmagöğüslerde ise gelişme sağlar.

B: Kilo kaybı:
Bu program kasların dolaşımını sağlayarak sonuçlandırır. %70 oranında dolaşımı hızlandıran işlem tensile güçlendirme, yüksek oksijen tüketimi ve kasların güçlenmesini sağlar. Yürüme, hafif koşma ve egzersiz sonuçlarını sağlar.

C: Göğüs geliştirme:
Göğüs geliştirmenin ana kaynağı ostrojendir. Kanın elementi olan ostrojen dolaşımı canlandırır, optimize bölgesel dolaşımı zenginleştirir ve göğüs dokusuna katkıda buklunur. Göğüslerin büyümesini sağlarken şeklini korur.

D: Göğüs toplama (lifting):
Göğüs duvarındaki sarkık ve esnek dokuyu onarır. Bu program göğüs kaslarını güçlendirir ve damarları ve epidermisteki sinirlere hydration etkisini artıması sebebiyle oksijen ve beslenmesine katkıda bulunur. Bu işlem, göğüs geliştirmek isteyen ve egzersiz eksikliği olan müşteriler için idealdir.

E:Kilo kaybı:
B Benzer program 2 daha yüksek seviyede egzersiz yapma amacı olan kişiler için dolaşımı sağlar. 80% oranında yağlı bölgelerde etkiyi arttırır kasılmaların sonucunda jogging sporuna eşdeğerde bir etki yaratan işlem kasların gelişimini sağlar. Sürekli egzersiz hareketi daha fazla oksijen tüketini arttırdığından yağları ve kalorileri yakar.

F: Göğüs dikleştirme:
Kanın elementi olan ostrojen dolaşımı canlandırır, optimize bölgesel dolaşımı zenginleştirir ve göğüs dokusuna katkıda buklunur. Göğüslerin büyümesini sağlarken şeklini korur. Bu program göğüs kaslarını güçlendirir, damarların ihtiyacı olan oksijen ve beslenmeyi sağlayar. Hormonları geliştirir, beslenmesini ve artışını sağlar. Otomatik tarama ve akım sympathetic sinirlerin akışını kontrol eden ve cappilary basıncını zenginleştirmeyi amçlayan sıralı programları içerir. Bu netice hormonları nbeslenmesini ve artışını sağlar.

G: Ağrı giderme:
Ağrı ve acı vücudu yaralanmaya karşı koruyan uyarı sistemidir. Ancak uzun süreli kronik ağrılar için aynı şey geçerli değildir. Uygulama non-invasive, ilaçsız ve güvenli dir. Küçük elektrotların içinden gelen elektrik akımlarının sağladığı kasılma ile ağrıları uzaklaştırır.

H: Antrenman:
Müşteriler kiloya karşı hareket eden bu standart programlarla uygulama yapmaktan ayrıca hoşlanıyorlar. Bu programlar kasların ve damarların dolaşımını sağlar. Kişinin ihmal ettiği ihtiyacı olan çeşitli egzersiz hareketlerinin etkisini sağlar.

İnternet Sitemize özel %25 indirimli G-5 Lenf Dranaj için  ==>>

Golden Angels Maltepe Güzellik Salonu
%d blogcu bunu beğendi: